Rejestracja Faberlic - Faberlic rejestracja
Rejestracja Faberlic - Faberlic rejestracja

Znajdziesz nas również na portalach społecznościowych

 

Już tu jest – nowa kolekcja powstała pod natchnieniem pokazu Faberlic na moskiewskim Tygodniu Mody! Kreacje, pomysły i nastrój haute couture przelaliśmy w zestaw ciekawych ciuchów na co dzień.

Techniki makijażowe Faberlic również nie stoją w miejscu. Po raz pierwszy w katalogu – podkład typu cushion (6168) i eyeliner ze stemplem! Nowości z serii iSeul stworzono do ultraszybkiego makijażu – cushion układa się na twarzy leciutką warstwą i podrównuje koloryt twarzy, a eyeliner (5755) tworzy trwałe strzałki i ciekawe pieczątkowe gwiazdki.

 

W jesiennym nastroju są i modne rajstopy! Nowe modele uwodzą swoim designem. Klasyczne "groszki", żakardowy "leopard" albo "pepitka"  (pied-de-poule) wyglądają elegancko, odważnie, ale i zadziwiająco harmonijnie. Najważniejsze, by dobrać do nich odpowiedni zestaw podstawowych rzeczy i nie przesadzać z kolorem i ozdobami.

Odnawiaj garderobę swoją i swoich bliskich i bierz udział w kolejnym MEGAkonkursie Faberlic! Zrób zakupy do 22 września, a za każde 20,90 PLN w zamówieniu otrzymasz wirtualną kartę, którą aktywujesz w strefie konsultanta. Każda karta to gwarantowana zniżka na kosmetyki lub perfumy z kolejnego katalogu. Wśród osób, które na czas aktywują karty, rozlosujemy główne nagrody: 2000 flakoników wody perfumowanej Desirable (nowość z katalogu 14), 150 torebek typu nerka, 15 smartfonów Samsung Galaxy S10+ i dwie nagrody pieniężne po 60 tysięcy złotych.

Kupuj z przyjemnością, a z pewnością uśmiechnie się do Ciebie szczęście. Korzystnych zakupów!

 

W stylu PREMIUM - Prezentacja katalogu nr 13/2019 

03 września 2019

FABERLIC

 

 

Faberlic dla Ciebie

Faberlic dla Ciebie
Rejestracja Faberlic