Rejestracja Faberlic - Faberlic rejestracja
Rejestracja Faberlic - Faberlic rejestracja

Znajdziesz nas również na portalach społecznościowych

Współpraca

PROGRAMY FABERLIC


 I. PROGRAM STARTOWY FABERLIC - rób zakupy i odbieraj prezenty

 

 

 

Program trwa 9 katalogów.
Prezent jaki otrzymasz w pierwszym katalogu współpracy znajdziesz na stronie głównej oraz okładce aktualnego katalogu. Jeżeli w kolejnych katalogach zrobisz zakupy powyżej 199,90 zł – a zestaw produktów ze zdjęcia kupisz za 19,90 zł, przy zamówieniu powyżej 399,90 zł koszt zestawu to jedyne 6,90 zł . Ważne jest jednak zachowanie ciągłości zamówień- jeżeli w jednym z 9 kolejnych katalogów nie zrobisz zakupów, przerywasz program.
 

II. KLUB FABERLIC - PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
 

Kupuj z zyskiem! Zamawiaj produkty, zbieraj bonusy w swoim e-portfelu i wymieniaj je na nagrody ze specjalnego katalogu!

Jak wziąć udział w programie?

Składaj zamówienia w każdym okresie katalogowym. Za każdy zakup, na e-portfel na Twoim koncie będą naliczane bonusy w ramach programu „Klub Faberlic”

1 bonus = 1 punkt Obrotu Osobistego (ukazana w punktach wartość za zakupione w danym okresie katalogowym produkty.).Wymieniaj zebrane bonusy na prezenty ze specjalnego katalogu w następnym okresie (w tym nowości).

Gdy zgromadzisz 15 punktów (minimalna liczba wymagana do uzyskania prezentu) możesz wymienić je na prezent przy składaniu zamówienia od 79,90 PLN (ceny katalogowe)W jednym okresie katalogowym można zgromadzić maksymalnie 150 bonusów.

Zgromadzone bonusy sumują się w każdym okresie. Aby zatrzymać zgromadzone w ramach programu bonusy, musisz w każdym okresie składać i opłacać zamówienia. W przypadku, gdy ZO Konsultanta wynosi 0, ostatnie niewykorzystane bonusy wygasną.

UWAGA ! Na najbardziej aktywnych Konsultantów  czekają ekskluzywne prezenty!

rejestracja faberlic - faberlic rejestracja
rejestracja faberlic - faberlic rejestracja

III. PROGRAM VIP

Weź udział w programie dla Konsultantów i otrzymuj dodatkowe korzyści dla swojego biznesu!Zbieraj 100 i więcej punktów Obrotu osobistego za każdy katalog, utrzymuj status VIP i otrzymuj dodatkowe bonusy i przywileje od Faberlic!

Skorzytać z przywilejów z każdego stopnia możesz w ciągu 3 okresów rozliczeniowych.

Zbierz 100 punktów Obrotu osobistego w 1 okresie i już w następnym ciesz się przywilejami, płynącymi z 1-go stopnia programu VIP .

 

rejestracja faberlic - faberlic rejestracja

Rejestracja Faberlic

FABERLIC

 

 

Faberlic dla Ciebie

Faberlic dla Ciebie
Rejestracja Faberlic