Rejestracja Faberlic - Faberlic rejestracja
Rejestracja Faberlic - Faberlic rejestracja

Znajdziesz nas również na portalach społecznościowych

Perfumy to nie tylko kompozycja zapachowa, a część Twojego wizerunku, sposób wyrażenia siebie, swojej indywidualności. Nie ograniczaj się, wybierz perfumy na każdą okoliczność, nastrój i miejsce!

Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic i złożą zamówienie w okresie katalogowym 16/2019, czeka jeden, wybrany zapach od Walentina Judaszkina!

 

Damska woda perfumowana Faberlic by Valentin Yudashkin Gold (3003) – Wysublimowany, efektowny zapach utkany z delikatnych, jedwabistych kwiatów: jaśminu, hiacynta, heliotropu i fiołka. Wytworne pudrowe nuty i szlachetne drzewne odcienie w zakończeniu brzmią elegancko i luksusowo, jednym słowem - wytworne suknie z kolekcji wielkiego projektanta.

Damska woda perfumowana Faberlic by Valentin Yudashkin Rose (3004). Maestro dedykuje ten zapach wszystkim czarującym modnisiom, przeplatając go w artystyczny sposób najbardziej subtelnymi kwiatowymi motywami: nutami konwalii, piwonii, lilii wodnej i cyklamenu. Delikatny, romantyczny obraz zakończony jest przejrzystymi nutami wodnymi i pełnym gracji piżmem.

Męska woda perfumowana Faberlic by Valentin Yudashkin (3227) To prawdziwy hymn na cześć mężczyzny współczesnego, silnego i dynamicznego, przywykłego do bycia w centrum uwagi i na bieżąco z tendencjami mody. Kompozycja ucieleśnia elegancki, designerski styl dzięki klasycznemu, drzewnemu zapachowi sandałowca i cedru. Ciepłe nutki ambry i paczulki pachną wyzywająco i luksusowo. Oryginalny aromat przypraw nadaje czaru i zapewnia o tym, że to arcydzieło perfumeryjne zostało stworzone, by zachwycać.

Aby otrzymać prezent:

  • Zarejestruj się na stronie www.faberlic.com od 4 do 24 listopada.
  • Do 24 listopada złóż i opłać zamówienie na kwotę od 139,90 PLN.*
  • Od 25 listopada do 8 grudnia wraz z kolejnym opłaconym zamówieniem o wartości co najmniej 70 PLN otrzymasz prezent (za 0,01PLN) – jeden, wybrany zapach haute couture!

ZAPACH OD WALENTINA JUDASZKINA W PREZECIE PRZY REJESTRACJI 

04 listopada 2019

FABERLIC

 

 

Faberlic dla Ciebie

Faberlic dla Ciebie
Rejestracja Faberlic